Lingotek Translation (7.x-7.31) - en to ka translation catalogue (50 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: (none)
ka: (არცერთი)

en: Label
ka: სათაური

en: Manage
ka: მართვა

en: Refresh
ka: განახლება

en: Menu
ka: მენიუ

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Module
ka: მოდული

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Fields
ka: ველები

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Profile
ka: პროფილი

en: Key
ka: გასაღები

en: Source
ka: წყარო

en: @time ago
ka: @time წინ

en: New
ka: ახალი

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: Translate
ka: თარგმნა
