Lingotek Translation (7.x-7.32) - en to fi translation catalogue (96 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Next
fi: Seuraava

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Logging
fi: Lokit

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Project
fi: Projekti

en: Download
fi: Lataa

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: (none)
fi: (ei mitään)

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: week
fi: viikko

en: Views
fi: Näkymät

en: Manage
fi: Ylläpidä

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Menu
fi: Valikko

en: Status:
fi: Tila:

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Upload
fi: Siirrä

en: Error
fi: Virhe

en: All
fi: Kaikki

en: Active
fi: Voimassa

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Module
fi: Moduuli

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Published
fi: Julkaistu

en: Location
fi: Sijainti

en: Fields
fi: Kentät

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Current
fi: Tämänhetkinen

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Profile
fi: Profiili

en: seconds
fi: sekuntia

en: minute
fi: minuutti

en: Key
fi: Avain

en: Source
fi: Lähde

en: @time ago
fi: @time sitten

en: day
fi: päivä

en: hour
fi: tunti

en: Workflow
fi: Työnkulku

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Production
fi: Tuotanto

en: New
fi: Uusi

en: Translations
fi: Käännökset

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Unpublished
fi: Julkaisematon

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Translation
fi: Käännös

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Menus
fi: Valikot

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi

en: Usage
fi: Käyttö

en: Miscellaneous
fi: Sekalainen

en: Context
fi: Konteksti

en: Close window
fi: Sulje ikkuna

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: Finish
fi: Valmis

en: Translate
fi: Käännä

en: Profile Name
fi: Profiilin nimi

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Config
fi: Asetukset

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Finished with an error.
fi: Valmistui virheen kanssa.

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).

en: Never cache
fi: Älä käytä välimuistia

en: All text groups
fi: Kaikki tekstiryhmät

en: Built-in interface
fi: Sisäänrakennettu käyttöliittymä

en: profiles
fi: profiilit

en: Delete selected content
fi: Poista valitut sisällöt

en: Actions...
fi: Toiminnot...

en: Language detection and selection
fi: Kielen tunnistaminen ja valitseminen

en: Configuration Translation
fi: Asetusten käännökset

en: Translate @type
fi: Käännä @type
