Lingotek Translation (7.x-7.34) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Email address
ht: Adrès imel

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye
