Lingotek Translation (7.x-7.34) - en to mg translation catalogue (22 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Source
mg: Loharano

en: Account
mg: Kaonty

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana

en: Delete selected content
mg: Fafao ireo lahatsoratra nosafidinao
