Lingotek Translation (7.x-7.34) - en to si translation catalogue (29 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය

en: All
si: සියල්ල

en: second
si: තත්පර

en: minute
si: මිනිත්තු

en: day
si: දවස

en: month
si: මාසය

en: year
si: අවුරුද්ද

en: hour
si: පැය

en: Account
si: ගිණුම

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව
