Ray Enterprise Translation (7.x-7.37) - en to ca translation catalogue (98 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Next
ca: Següent

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Logging
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Project
ca: Projecte

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: (none)
ca: (cap)

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: week
ca: setmana

en: Manage
ca: Gestiona

en: Refresh
ca: Refresca

en: Menu
ca: Menú

en: Status:
ca: Estat:

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Upload
ca: Puja

en: content types
ca: tipus de contingut

en: Utility
ca: Utilitat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: Published
ca: Publicat

en: Location
ca: Localització

en: Fields
ca: Camps

en: N/A
ca: No aplica

en: Advanced
ca: Avançat

en: Current
ca: Actual

en: Inactive
ca: Inactiu

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Profile
ca: Perfil

en: second
ca: segona

en: seconds
ca: segons

en: minute
ca: minut

en: Key
ca: Clau

en: ago
ca: fa

en: Source
ca: Font

en: Community
ca: Comunitat

en: @time ago
ca: fa @time

en: day
ca: dia

en: month
ca: mes

en: year
ca: any

en: hour
ca: hora

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Entity
ca: Entitat

en: No results found.
ca: No s'han trobat resultats.

en: Reset to Defaults
ca: Reactiva els valor per defecte

en: Email: @email
ca: Correu electrònic: @email

en: Change Workflow
ca: Canvia el flux de treball

en: New
ca: Nou

en: Translations
ca: Traduccions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Webform
ca: Formulari web

en: Translation
ca: Traducció

en: Blocks
ca: Blocs

en: Menus
ca: Menús

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira

en: Usage
ca: Ús

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: Close window
ca: Tanca la finestra

en: Account
ca: Compte

en: Data
ca: Dades

en: Finish
ca: Acaba

en: Preferences
ca: Preferències

en: Translate
ca: Tradueix

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Uploaded
ca: Carregats

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Config
ca: Configuració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Never cache
ca: No desis mai

en: All text groups
ca: Tots els grups de text

en: Built-in interface
ca: Interfície integrada

en: profiles
ca: perfils
