Lingotek Translation (7.x-7.38) - en to et translation catalogue (91 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Project
et: Projekt

en: Download
et: Allalaadimine

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: week
et: nädal

en: Views
et: Vaated

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Menu
et: Menüü

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: content types
et: sisutüübid

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Fields
et: Väljad

en: N/A
et: Puudub

en: Advanced
et: Täpsem

en: Current
et: Praegune

en: Inactive
et: Passiivne

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Profile
et: Profiil

en: second
et: sekund

en: minute
et: minut

en: Key
et: Võti

en: Source
et: Allikas

en: @time ago
et: @time tagasi

en: day
et: päev

en: month
et: kuu

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: Workflow
et: Töövoog

en: Entity
et: Olem

en: New
et: Uus

en: Translations
et: Tõlked

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Translation
et: Tõlge

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Context
et: Kontekst

en: Close window
et: Sulge aken

en: Account
et: Konto

en: Data
et: Andmed

en: Finish
et: Valmis

en: Translate
et: Tõlge

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Never cache
et: Ära kunagi puhverda

en: All text groups
et: Kõik tekstigrupid

en: Built-in interface
et: Sisseehitatud kasutajaliides

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine

en: Source Language
et: Algne keel

en: Language detection and selection
et: Keele tuvastamine ja valimine

en: Configuration Translation
et: Seadistuse tõlge

en: Show language label on node pages
et: Kuva keele silti postituste lehtedel
