Lingotek Translation (7.x-7.38) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Error
de: Fähler

en: Key
de: Taste
