Lingotek Translation (7.x-7.38) - en to hr translation catalogue (63 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Actions
hr: Akcije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Project
hr: Projekt

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: (none)
hr: (nijedan)

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Menu
hr: Izbornik

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Upload
hr: Otpremi

en: Error
hr: Greška

en: All
hr: Svi

en: Active
hr: Aktivno

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Module
hr: Modul

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Location
hr: Lokacija

en: Fields
hr: Polja

en: N/A
hr: N/D

en: Advanced
hr: Napredno

en: Current
hr: Trenutno

en: Profile
hr: Profil

en: Key
hr: Ključ

en: Source
hr: Izvor

en: @time ago
hr: prije @time

en: Workflow
hr: Tijek

en: Translations
hr: Prijevodi

en: Translation
hr: Prijevod

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Menus
hr: Izbornici

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: Usage
hr: Upotreba

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Context
hr: Kontekst

en: Account
hr: Račun

en: Translate
hr: Prevedi

en: No content available.
hr: Nema sadržaja.

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: All text groups
hr: Sve grupe tekstova

en: Built-in interface
hr: Ugrađeno sučelje
