Lingotek Translation (7.x-7.39) - en to br translation catalogue (15 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Next
br: Da heul

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had
