Lingotek Translation (7.x-7.40) - en to ta translation catalogue (24 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Language
ta: மொழி

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Upload
ta: பதிவேற்றுக

en: Error
ta: வழு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Location
ta: இடம்

en: Profile
ta: விபரக்கோவை

en: @time ago
ta: @time இக்கு முன்னர்

en: Menus
ta: பட்டிகள்
