Lingotek Translation (7.x-7.41) - en to oc translation catalogue (96 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Project
oc: Projèctes

en: Download
oc: Telecargament

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: edit
oc: modificar

en: (none)
oc: (pas cap)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: week
oc: setmana

en: Views
oc: Vistas

en: Manage
oc: Gerir

en: Refresh
oc: Refresca

en: Menu
oc: Menú

en: Status:
oc: Estatut :

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Module
oc: Modul

en: Never
oc: Pas jamai

en: Published
oc: Publicat

en: Location
oc: Emplaçament

en: Fields
oc: Camps

en: Advanced
oc: Avançat

en: Current
oc: Actual

en: Code
oc: Còde

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Profile
oc: Perfil

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: minute
oc: minuta

en: Key
oc: Clau

en: ago
oc: i a

en: Source
oc: Font

en: @time ago
oc: i a @time

en: day
oc: jorn

en: month
oc: mes

en: year
oc: an

en: hour
oc: ora

en: Workflow
oc: Flux de trabalhs

en: Entity
oc: Entitat

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Email: @email
oc: Email : @email

en: New
oc: Novèl

en: Translations
oc: Traduccions

en: Multilingual
oc: Multilingüe

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: English name
oc: Nom anglés

en: Native name
oc: Nom natiu

en: Translation
oc: Traduccion

en: Blocks
oc: Blòts

en: Menus
oc: Menús

en: Publish
oc: Publicar

en: Unpublish
oc: Despublicar

en: Usage
oc: Utilizacion

en: Miscellaneous
oc: Divers

en: Context
oc: Contèxte

en: Close window
oc: Tampar la fenèstra

en: Account
oc: Compte

en: Data
oc: Donadas

en: Finish
oc: Finir

en: Translate
oc: Traduire

en: Direction
oc: Direccion

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Dashboard
oc: Tablèu de bòrd

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: Never cache
oc: Ne jamais metre en cache

en: All text groups
oc: Totes los gropes de tèxte

en: Built-in interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire
