Lingotek Translation (7.x-7.43) - en to mn translation catalogue (49 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Value
mn: Утга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Menu
mn: Цэс

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Add content
mn: Агууламж нэмэх

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Code
mn: Код

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: @time ago
mn: @time өмнө

en: English name
mn: Англи нэр

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Translate
mn: Орчуулах

en: Direction
mn: Чиглэл

en: Dashboard
mn: Самбар

en: All text groups
mn: Бүх текстийн бүлэг
