Ray Enterprise Translation (7.x-7.46) - en to ug translation catalogue (41 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Location
ug: ئورنى

en: Advanced
ug: تەپسىلىي

en: Code
ug: كود

en: Source
ug: مەنبە

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: No results found.
ug: نەتىجە چىقمىدى.

en: English name
ug: ئېنگلىزچە نامى

en: Native name
ug: ئۆزلۈك نامى

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Menus
ug: تىزىملىكلەر

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Uploaded
ug: يۈكلەنگەنلەر

en: Direction
ug: يۆنىلىش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Progress
ug: ماڭغىنى
