TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Priority
af: Prioriteit

en: Password
af: Wagwoord

en: High
af: Hoog

en: Normal
af: Normaal
