TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Enabled
ar: مفعل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Password
ar: كلمة المرور

en: High
ar: مرتفعة

en: file
ar: ملف

en: Not found
ar: غير موجود

en: Normal
ar: طبيعي
