TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Password
ast: Clave

en: High
ast: Altu

en: file
ast: ficheru

en: Not found
ast: Nun s'alcontró
