TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: file
be: файл

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Normal
be: Нармальны
