TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: Priority
bg: Приоритет

en: Password
bg: Парола

en: High
bg: Силна

en: file
bg: файл

en: Not found
bg: Не е намерено
