TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Priority
bo: གཙོ་གནད

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: file
bo: ཡིག་ཆ

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང
