TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Priority
bs: Prioritet

en: Password
bs: Lozinka

en: High
bs: Visoko

en: file
bs: datoteka

en: Normal
bs: Normalno
