TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Priority
ca: Prioritat

en: Password
ca: Contrasenya

en: High
ca: Alta

en: file
ca: fitxer

en: Not found
ca: No trobat
