TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Priority
cs: Priorita

en: Password
cs: Heslo

en: High
cs: Vysoká

en: file
cs: soubor

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Normal
cs: Normální

en: Accept all
cs: Přijmout vše
