TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Priority
de: Priorität

en: Password
de: Passwort

en: High
de: Hoch

en: file
de: Datei

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Debug Mode
de: Debug-Modus

en: Resend
de: Erneut senden

en: Company ID
de: Firmennummer

en: Tidy
de: Aufräumen

en: XML file
de: XML-Datei

en: Project ID
de: Projekt-ID

en: Urgent
de: Dringend

en: Translation Management
de: Übersetzungs-Management

en: Accept all
de: Alle akzeptieren
