TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: High
el: Υψηλό

en: file
el: αρχείο

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Normal
el: Κανονικό
