TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Password
eo: Pasvorto

en: High
eo: Alta

en: file
eo: dosiero
