TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Enabled
et: Lubatud

en: Priority
et: Tähtsus

en: Password
et: Parool

en: High
et: Tugev

en: file
et: fail

en: Not found
et: Ei leitud

en: Normal
et: Tavaline

en: Translation Management
et: Tõlgete haldamine

en: Job !id
et: Töö !id
