TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Password
eu: Pasahitza

en: High
eu: Altua

en: file
eu: fitxategia

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Normal
eu: Arrunta
