TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Password
fi: Salasana

en: High
fi: Korkein

en: file
fi: tiedosto

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Normal
fi: Normaali

en: Check for new Translations
fi: Tarkista uudet käännökset

en: Accept all
fi: Hyväksy kaikki
