TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Enabled
is: Virkjað

en: Password
is: Loyniorð

en: High
is: Høgt

en: file
is: fíla
