TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Password
gl: Contrasinal

en: High
gl: Alta

en: file
gl: ficheiro

en: Not found
gl: Non atopada
