TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Priority
gu: અગ્રતા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Not found
gu: મળ્યું નહિ

en: Normal
gu: સામાન્ય
