TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Priority
hr: Prioritet

en: Password
hr: Lozinka

en: High
hr: Visoka

en: file
hr: datoteka

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Normal
hr: Normalno
