TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: High
hy: Բարձր

en: file
hy: ֆայլ

en: Not found
hy: Չի գտնվել
