TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: High
ka: მაღალი

en: file
ka: ფაილი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა
