TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: High
kk: Жоғары

en: file
kk: файл
