TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: High
km: ខ្ពស់

en: file
km: ឯកសារ​

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ
