TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Priority
kn: ಆದ್ಯತೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: High
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: file
kn: ಕಡತ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Normal
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: XML file
kn: XML ಕಡತ

en: Urgent
kn: ತುರ್ತು
