TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: High
ku: بەرز

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە
