TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: High
lt: Aukštas

en: file
lt: failas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Normal
lt: Normalus
