TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: High
mn: Өндөр

en: file
mn: Файл
