TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: High
mr: उच्च

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: Normal
mr: साधारण
