TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: High
nn: Høg

en: file
nn: fil
