TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Enabled
oc: Activat

en: Priority
oc: Prioritat

en: Password
oc: Senhal

en: High
oc: Nauta

en: file
oc: fichièr

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Project ID
oc: Id del projècte
