TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Priority
pl: Priorytet

en: Password
pl: Hasło

en: High
pl: Wysoka

en: file
pl: plik

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Normal
pl: Zwykły

en: Resend
pl: Wyślij ponownie

en: XML file
pl: Plik XML

en: Project ID
pl: ID projektu
