TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Enabled
ro: Activat

en: Priority
ro: Prioritate

en: Password
ro: Parolă

en: High
ro: Ridicată

en: file
ro: fisier

en: Not found
ro: Nu s-a găsit
