TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Enabled
ru: Включено

en: Priority
ru: Приоритет

en: Password
ru: Пароль

en: High
ru: Высокий

en: file
ru: файл

en: Not found
ru: Не найдено

en: Normal
ru: Нормальный

en: Debug Mode
ru: Режим отладки

en: Resend
ru: Отправить повторно

en: XML file
ru: Файл XML

en: Urgent
ru: Срочно
