TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Password
si: මුරපදය

en: High
si: උසස්‌

en: file
si: ගොනුව
