TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Password
sl: Geslo

en: High
sl: Visoko

en: file
sl: datoteka

en: Not found
sl: Ni najdeno
