TMGMT Translator Linguaserve (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Priority
sv: Prioritet

en: Password
sv: Lösenord

en: High
sv: Hög

en: file
sv: fil

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Urgent
sv: Brådskande
